МЗС Білорусі прокоментувало питання з розміщенням додаткових батальйонів НАТО

26 серпня президент України Петро Порошенко і міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей на зустрічі в Києві обговорили актуальні питання двосторонніх відносин між країнами
Depo.Влада
26 серпня 2016 19:44
ФОТО: depo.ua

Співрозмовники підкреслили важливість завершення "облаштування українсько-білоруського кордону у відповідність з кращими світовими стандартами", передає depo.ua з посиланням на прес-службу Порошенка.

Крім того, дипломат оцінив ситуацію з розміщенням додаткових батальонів НАТО в країнах Балтики та Польщі.

"Ми бачимо, що в ряді наших країн-сусідів на Заході розміщуються додаткові контингенти військ НАТО. Ми, звичайно ж, відстежуємо цю ситуацію. Ми не сприймаємо це як пряму загрозу нашій воєнній безпеці, але ми розглядаємо це як потенційний виклик у військовій сфері, в питаннях безпеки для Республіки Білорусь", - заявив Макей.

В цей же день перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко за підсумками Тристоронньої зустрічі контактної групи в Мінську закликала своїх колег з Білорусі утриматися від участі в ролі спостерігачів на виборах в окупованому Криму.

Нагадаємо, 8 липня на Варшавському саміті НАТО було прийнято рішення про розміщення додаткових сил альянсу в східній Європі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада