МВС викликало на допит міністра АПК у справі про вкрадені мільярди (ДОКУМЕНТ)

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко повідомив, що його викликали на допит до Міністерства внутрішніх справ
Depo.Влада
8 червня 2015 19:45
ФОТО: depo.ua
МВС викликало на допит міністра АПК у справі про вкрадені мільярди (ДОКУМЕНТ)
МВС викликало на допит міністра АПК у справі про вкрадені мільярди (ДОКУМЕНТ)

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Я готовий до активної співпраці з правоохоронцями. До речі, вчора отримав повістку на допит. В якості свідка. Сподіваюся, слідчі МВС дійсно зацікавилися відновити законність і повернути країні вкрадені мільярди. Тільки під тиском суспільства змусимо негідників повернути гроші державі", - розповів міністр.

Він наголосив, що "відомство пронизане кримінальними схемами і злочинними оборудками".

"Вже у перші три місяці ми розкрили схеми, провели фінансову перевірку всіх підприємств сфери управління міністерства. Здійснили поглиблену фінансову діагностику 30 найбільших державних підприємств. В результаті за моєї ініціативи в компетентні органи направлено понад 100 подань з інформацією щодо фактів масштабної корупції на загальну суму 9 мільярдів гривень", - повідомив глава Мінагрополітики.

Він заявив, що на нього і його команду здійснюється тиск "через політиків, депутатів, правоохоронців, ЗМІ".

"Але впевнений, кожен отримає те, що заслуговує... Тільки за останній місяць: оголошено в розшук маститого "схемщика", колишнього керівника Укрспирту, порушено слідство щодо вкрадених вже після анексії Криму 23 млн грн у Севастопольському морському рибному порту. Розслідуються десятки інших корупційних дій", - додав міністр.

МВС викликало на допит міністра АПК у справі про вкрадені мільярди (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Нагадаємо, що у травні у Верховній Раді України зареєстровано проект постанови про звільнення міністра аграрної політики і продовольства України Олексія Павленка.