МВС: Центр оцінювання якості освіти обшукують через "підтасування" результатів ЗНО

У МВС заявляють, що обшук у Центрі оцінювання якості освіти відбувається через неправомірні зміни результатів ЗНО
Depo.Влада
21 липня 2015 16:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба МВС, передає depo.ua.

За її даними, працівники українського Центру оцінювання якості освіти, діючи протиправно, систематично вносять зміни та знищують інформацію, яка оброблюється в Єдиній системі оцінювання якості освіти.

Такі дії надають "обраним" абітурієнтам привілеї при вступі до вишів, у тому числі надає їм право на оплату навчання з державного або місцевого бюджетів.

"Зокрема, працівники УЦОЯО здійснювали втручання в роботу автоматизованої інформаційної системи, змінювали та знищували інформацію, яка накопичується та оброблюється у Реєстрі осіб, які пройшли ЗНО, з метою зміни результатів за 2015 рік", - йдеться в повідомленні.

Головним слідчим управлінням МВС України розслідується кримінальне провадження.

Нагадаємо, що сьогодні генпрокурор Віктор Шокін заявив, що керівники Українського центру оцінювання якості освіти зловживали службовим становищем. Уранці розпочалася спецоперація із затримання чиновників.  Згодом з'явилися повідомлення, що обшуки проходять у самого директора УЦОЯО Ігоря Лікарчука, який начебто раніше не захотів поставити вищий бал дітям силовиків.

Станом на 14:00 жоден працівник Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), де проводяться обшуки, не був затриманий.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.

Мітки: МВС, обшук, ЗНО