МВС та СБУ закликають запобігти провокаціям Опозиційного блоку у 114 окрузі

Кандидат у народні депутати від партії "Наш край" Сергій Шахов звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови СБУ Василя Грицака із закликом втрутитися у ситуацію, що склалася навколо виборів народних депутатів у 114 виборчому окрузі на Луганщині, та припинити провокації
Depo.Влада
7 липня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua

Текст звернення розміщено на "Фейсбук"-сторінці Шахова, передає depo.ua.

"Прошу вас втрутитися у ситуацію, що склалася навколо виборів народних депутатів у 114 виборчому окрузі на Луганщині та припинити провокації, що перешкоджають чесному волевиявленню та спрямовані на фальшування підсумків голосування", – зазначив Сергій Шахов.

За його словами, нещодавно у своєму агітаційному виступі технічний кандидат "Опозиційного блоку" Микола Тасюк заявив, що Шахов нібито планує здійснити на нього напад.

"Буцімто усе через те, що Тасюк разом з головою ОВК Байрамовим, обраним за квотою "Опозиційного блоку", брав участь у фальсифікації подань спостерігачів до дільничних виборчих комісій, через що було скасовано реєстрацію понад 300 членів ДВК від демократичних політичних сил", – поінформував він.

На думку Шахова, ця та інші подібні заяви Тасюка є спробою уникнути відповідальності за вчинений злочин.

З метою попередження провокацій на свою адресу з боку Тасюка, Сергій Шахов звернувся до Авакова та Грицака з двома проханнями.

"По-перше, взяти під особистий контроль хід розслідування щодо незаконного скасування реєстрації членів дільничних виборчих комісій у 114 виборчому окрузі, до якого причетний Тасюк. А по-друге, надати охорону кандидату у депутати Миколі Тасюку, щоб захистити його, а також позбавити можливості інсценізувати напад на себе", – зазначив він.

"Зі свого боку наголошую, що я веду чесну виборчу кампанію та зацікавлений у тому, щоб всі учасники виборів діяли виключно у рамках закону", – підсумував Сергій Шахов.

Нагадаємо, що раніше генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель повідомляв, що в 114-му виборчому окрузі відбувається спроба масової фальсифікації результатів виборів – виключення зі складу дільничних комісій представників низки політичних партій. Така ситуація, на його думку, ставить під загрозу проведення демократичних виборів на Луганщині і може вплинути на результат волевиявлення виборців.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада