МВС розглядає чотири версії пожежі на нафтобазі під Васильковом

На даний момент МВС України розглядає чотири основних версії масштабної пожежі, яка сталася на нафтобазі у Васильківському районі
Depo.Влада
12 червня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua

Їх озвучив глава МВС Арсен Аваков на сьогоднішньому засіданні Кабміну, передає depo.ua.

За його даними, перша версія - порушення правил безпеки на вибухонебезпечному підприємстві при експлуатації обладнання для перекачування та змішування паливно-мастильних матеріалів, проведенні зварювальних робіт, або поводженні з вогнем.

Друга версія - недотримання персоналом технологічного процесу, невідповідність технічтого стану обладнаня нафтобази.

Третя  - навмисний підпал з метою дискредитації групи компаній "БРСМ-нафта" і змушення її керівників до передачі нафтобази конкурентам.

Четверта - підпал з метою приховування розтрати керівництвом нафтобази паливно-мастильних матеріалів та отримання страхової компенсації.

У ході слідства було з'ясовано, що діяльність з переробки та реалізації нафтопродуктів на цій базі здійснювалася без відповідних дозволів.

Аваков наголосив, що Державна архітектурно-будівельна інспекція поінформовала про відсутність будь-якої інформації щодо цього об'єкту. Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки також не володіє відомостями про діяльність даної нафтобази.

"На даний момент проведено три первинних огляди місця події та прилеглої території. Детальніший огляд буде зроблено після завершення робіт, пов'язаних з гасінням пожежі", - зазначив глава МВС.

Нагадаємо, раніше Аваков повідомив про затримання заступника керівника згорілої нафтобази "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі на головного інженера.