МВС почало 39 кримінальних справ за фактами підкупу виборців

Правоохоронці почали 39 кримінальних проваджень за фактами підкупу виборців
Depo.Влада
21 жовтня 2015 17:29
ФОТО: depo.ua

Про це під заявив радник міністра внутрішніх справ України Іван Стойко час зустрічі з представниками Місії ОБСЄ зі спостереження за виборами в Україні на чолі з главою місії Таною де Зулуета, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ.

За словами Стойка, в МВС вже надійшло 2687 повідомлень про порушення під час виборчого процесу. 218 з них внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

"Розпочато 39 кримінальних проваджень, які пов'язані з підкупом виборців, 27 – з перешкоджанням здійсненню виборчого права і 18 – у зв'язку з підробкою документів", – додав він.

За 106 повідомленнями правоохоронцями складено адміністративні протоколи. Крім того, 882 повідомлення зараз перебувають на розгляді співробітників органів внутрішніх справ і незабаром по них будуть прийняті відповідні правові рішення.

Радник глави МВС також запевнив представників місії ОБСЄ, що під час місцевих виборів правоохоронці зроблять все можливе, щоб вибори в Україні пройшли законно, без порушень правопорядку, а всім представникам міжнародних організацій буде забезпечена повна безпека.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада