МВС почало 39 кримінальних справ за фактами підкупу виборців

Правоохоронці почали 39 кримінальних проваджень за фактами підкупу виборців

Про це під заявив радник міністра внутрішніх справ України Іван Стойко час зустрічі з представниками Місії ОБСЄ зі спостереження за виборами в Україні на чолі з главою місії Таною де Зулуета, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ.

За словами Стойка, в МВС вже надійшло 2687 повідомлень про порушення під час виборчого процесу. 218 з них внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

"Розпочато 39 кримінальних проваджень, які пов'язані з підкупом виборців, 27 – з перешкоджанням здійсненню виборчого права і 18 – у зв'язку з підробкою документів", – додав він.

За 106 повідомленнями правоохоронцями складено адміністративні протоколи. Крім того, 882 повідомлення зараз перебувають на розгляді співробітників органів внутрішніх справ і незабаром по них будуть прийняті відповідні правові рішення.

Радник глави МВС також запевнив представників місії ОБСЄ, що під час місцевих виборів правоохоронці зроблять все можливе, щоб вибори в Україні пройшли законно, без порушень правопорядку, а всім представникам міжнародних організацій буде забезпечена повна безпека.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада