МВФ задоволений іноземцями в Кабміні

Міжнародний валютний фонд задоволений призначенням іноземців на посади в новий Кабінет міністрів
Depo.Влада
14 грудня 2014 09:23
ФОТО: depo.ua
МВФ задоволений іноземцями в Кабміні
МВФ задоволений іноземцями в Кабміні

Про це ДеПо повідомили в прес-службі президента України.

Згідно з повідомленням, напередодні Петро Порошенко провів зустріч з першим заступником директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном і директором Європейського департаменту МВФ Поулом Томсеном.

Він запевнив представників МВФ у відданості команди реформаторів ідеям реформ, незважаючи на важку ситуацію, в якій опинилася країна. «В нас зараз дуже професійна, орієнтована на результат команда», - заявив Порошенко, особливо відзначивши, що в команді немає жодних розбіжностей щодо напрямку реформування країни.

Представники керівництва МВФ високо оцінили новий уряд України, зокрема, залучення до роботи міжнародно визнаних фахівців з досвідом успішного проведення реформ, а також керівництво Національного банку. «Девід Ліптон особливо відзначив призначення міністром фінансів Наталію Яресько, а також висловився на підтримку голови Національного банку Валерії Гонтарєвої», - йдеться в повідомленні.

Співрозмовники обговорили питання співпраці України з Міжнародним валютним фондом та виконання поточної програми кредитування.

Президент подякував керівництву МВФ за підтримку і розуміння ситуації, в якій опинилася Україна, а також запевнив у своїй готовності всіляко сприяти подальшій співпраці з Фондом.

Як відомо, до складу нового Кабінету міністрів, затвердженого Верховною Радою 2 грудня, увійшли іноземці: громадянка США Наталія Яресько, громадянин Литви Айварас Абромавічус, а також громадянин Грузії Олександр Квіташвілі.