МВФ хоче, щоб Рада якнайшвидше дозволила НАБУ "прослушку"

Представники МВФ зазначили, що Україна зобов'язалась ухвалити закон щодо права прослуховування в НАБУ до кінця листопада
Depo.Влада
14 листопада 2016 11:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-центр НАБУ за результатами зустрічі з членами місії МВФ - заступником директора Європейського департаменту Таносом Арванітісом та головою місії МВФ в Україні Роном ван Руденом, передає Depo.ua.

У МВФ пояснили, що український парламент повинен ухвалити це закон, адже можливість прослуховування є важливим елементом зміцнення функціональності НАБУ.

"Це – структурний "маяк" програми МВФ і українська сторона зобов’язалась ухвалити відповідний закон до кінця листопада", - наголошується у прес-центрі.

Представники Фонду зазначили, що відомство буде оцінювати свій рівень співпраці з Україною саме за тим, наскільки ефективно держава бореться з корупцією.

"Ви зробили вражаючий прогрес у створенні нової організації з нуля, що є непростим завданням. Зусилля у боротьбі з корупцією мають продовжуватися і надалі для того, щоб забезпечити реальні результати", - підсумував представник МВФ.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада