Муженко заручився підтримкою ВМС Туреччини у Чорному морі

Українські та турецькі військові домовилися про співпрацю в чорноморському регіоні
Depo.Влада
21 червня 2016 17:23
ФОТО: depo.ua
Муженко заручився підтримкою ВМС Туреччини у Чорному морі
Муженко заручився підтримкою ВМС Туреччини у Чорному морі

Про це йшлося під час зустрічі начальника Генерального штабу, головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Муженка  з командувачем Військово-морських сил Збройних сил Туреччини Бюлентом Бостаноглу, повідомляє depo.ua з посиланням на "Фейсбук"-сторінку Генштабу ЗСУ. 

Під час зустрічі було обговорено низку важливих питань українсько-турецького співробітництва у військовій сфері. Зокрема, обговорили безпекову ситуацію у Чорноморському регіоні та питання розвитку українських ВМС.

"Турецьку сторону було поінформовано щодо наявних механізмів співпраці, за допомогою яких здійснюється нарощування оперативних спроможностей збройних сил обох країн. Крім того, було обговорено й перспективні напрями розширення спектру співпраці, зокрема в галузі військової освіти", - зазначили в Генштабі.
Під час зустрічі турецька делегація вчергове наголосила на неприйнятності агресивної анексії Криму російськими військами, а також різко засудила непередбачувану та войовничу позицію Кремля.

Бостаноглу також наголосив на важливості реалізації спільних практичних проектів у сфері військово-технічного співробітництва, поінформував про ухвалення турецькою стороною необхідної нормативно-правової бази щодо направлення до Туреччини українських військових для лікування та реабілітації.

"Віктор Муженко висловив цілковиту підтримку стратегічному характеру українсько-турецької співпраці та запевнив присутніх у реалізації всіх запланованих заходів двостороннього співробітництва між Україною і Турецькою Республікою найбільш ефективними шляхами", - зазначили в українському Генштабі.

Наприкінці зустрічі сторони визначили основні напрямки подальшої співпраці на короткострокову та середньострокову перспективу.

Крім того, планується, що турецька делегація відвідає підприємства військово-промислового комплексу України та зустріч із командуванням ВМС ЗСУ.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада