Муженко: НАТО збільшить допомогу Україні

Країни НАТО збільшать кількість своїх радників для підготовки українських військовослужбовців та продовжать надавати Україні військово-технічну допомогу
Depo.Влада
21 січня 2016 18:18
ФОТО: depo.ua

Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко за підсумками проведених двосторонніх зустрічей з колегами по Альянсу в четвер у Брюсселі, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Всі країни висловили свою підтримку Україні і готовність нарощувати свою присутність в Україні шляхом надання додаткової кількості радників, консультантів, інструкторів для підготовки наших військовослужбовців. Я думаю, що найближчим часом це присутність буде істотно збільшено", - підкреслив начальник Генштабу ЗСУ.

Муженко повідомив, що провів сьогодні в штаб-квартирі НАТО дванадцятій двосторонніх зустрічей з колегами по Альянсу і ЄС, зокрема з вищими військовими керівниками США, Канади, Великобританії, Туреччини, голова Військового комітету НАТО і Євросоюзу.

"У ході двосторонніх зустрічей обговорювалися питання ситуації на сході України, порядок імплементації мінських домовленостей на найближчу перспективу, а також питання допомоги", - додав Муженко.

Він підкреслив, що деякі країни висловили готовність надати не тільки дорадчу, а й військово-технічну допомогу шляхом поставки майна та нелетальної зброї: "Мова йде поки про нелетальної озброєнні. Це пункти спостереження, засоби зв'язку, медичне майно тощо".

Муженко підкреслив, що надання на запити української сторони летального зброї залежить від політичного рішення окремих урядів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада