Муженка звинуватили у розсекречуванні держтаємниці

Навколо начальника Генерального штабу Збройних сил України Віктора Муженко розгорівся скандал
Depo.Влада
3 грудня 2015 08:55
ФОТО: depo.ua

Приводом послугувало те, що він виклав у Мережу фото складу управління спеціальних операцій, порушивши тим самим закон про держтаємницю, передає depo.ua.

Факт порушення начальником Генштабу закону помітив волонтер Степан Гедзь, який про це написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Деякі начальники у своєму прагненні відмитися доходять до абсурду. Не встиг благодійний фонд "Повернися живим" почати наїзд на начальника Генерального штабу ЗС України за зриви співпраці з НАТО з питань створення Командування спеціальних операцій, як НГШ відреагував на це. Вони провели нараду з офіцерами спецназу, бачте. І відзвітували про це на своїй офіційній сторінці у "Фейсбуці", зробивши тим самим подарунок ГРУ Генштабу Росії і ФСБ ", - написав волонтер.

Муженка звинуватили у в розсекречуванні держтаємниці - фото 1

Він зазначив, що на опублікованих Муженко фото присутній майже весь склад управління спеціальних операцій.

"Люди, які періодично виконують завдання в зоні АТО, і завдання - специфічні. Люди, з яких можна світити тільки С. Г. Кривоноса, який за минулі півтора року вже став обличчям публічним. Питання: на начальника ГШ закон про державну таємницю поширюється? Або його порушення по сливу особового складу нашим "братам", ймовірно, вже стало традицією для НГШ під час власного піару? .. А якщо вже пішла мова про порушення законів, то ще одне питання: на начальника НГШ поширюється закон про запобігання корупції? ( яким чином його брат служить у ЗСУ під його керівництвом?)", - написав Гедзь.

Варто відзначити, що наразі зазначений запис і фото на сторінці Муженка відсутні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада