Музей Майдану заявляє про спроби знівелювати Революцію Гідності

Співробітники Музею Майдану звернулись до ЗМІ і громадськості та заявили про потужну інформаційну атаку на Національний музей Революції Гідності
 

Про це йдеться у зверненні Музею Майдану, повідомляє Depo.ua.

"Напередодні 7 річниці Євромайдану на Національний музей Революції Гідності відбулась потужна інформаційна атака, завдання якої – дискредитувати, позбавити гідного сприйняття інституції, яка уособлює собою політику національної пам’яті і щодо Майдану, і загалом – щодо права народу боротись проти тиранії у своїй країні", – йдеться у зверненні.

У музеї стверджують, що кожен крок щодо будівництва меморіалу здійснювався відповідно до закону і за принципами прозорості, підзвітності громадськості та інформування державних органів відповідної компетенції. У музеї очікують від правоохоронних органів – Національної поліції, прокуратури, СБУ – належного й неупередженого проведення слідства для з'ясування всіх питань, що виникли.

Працівники Музею Майдану переконані, що відповідальність за те, що Меморіал Героїв Небесної сотні досі не побудовано, мають розділити між собою президент, Генпрокуратура і уряд на чолі з прем'єр-міністром, незалежно від їхніх прізвищ.

У музеї закликають ЗМІ та громадськість активно спостерігати за процесом слідства, запрошують ознайомлюватися з матеріалами та документами, наданими Національним музеєм Революції Гідності.

Нагадаємо, 19 листопада в Києві до Національного музею Революції Гідності прийшли представники влади з обшуком

Згодом директор музею Ігор Пошивайло повідомив, що обшуки тривали у нього вдома, а також у двох приміщенням музею. Він також розповів, як відбувалися обшуки, та що було вилучено.

23 листопада до музею Революції Гідності знову прийшли правоохоронці.

Довідка: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності – музейна науково-дослідна, культурно-освітня та науково-методична державна інституція, що належить до сфери управління Українського інституту національної пам’яті.

Його було створено розпорядженнями Кабміну від 18 листопада 2015 р. Указом президента від 12 квітня 2016 р. музею було надано статус національний.

Музей було започатковано громадською ініціативою "Музей Майдану/Музей Свободи", яка розпочала практичну діяльність зі створення музею як багатофункціонального музейного комплексу. 

18 січня 2016 р. директором музею було призначено одного із ініціаторів його створення, голову правління ГО "Музей Майдану" – Ігоря Пошивайла.

Нині новостворюваний музей власних експозиційних площ не має. Виставкова та культурно-освітня програмна діяльність ведеться на партнерських майданчиках.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme