Мусій поскаржився Шокіну: Квіташвілі передав 90 млн грн Саші Януковичу

Колишній міністр охорони здоров’я, народний депутат Олег Мусій звинуватив нинішнього главу Мінохорони здоров’я і його заступника у корупційному переведенні 90 млн грн на рахунки фірми сина екс-президента Олександра Януковича під час будівництва лікарні "Охматдит"
Depo.Влада
27 січня 2016 10:25
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час пленарного засідання парламенту і попросив вважати його інформацію запитом до Генпрокуратури і Національного антикорупційного бюро з метою притягнення до відповідальності керівників МОЗ, передає depo.ua.

"Всі ми були свідками і підтримали виділення в минулого року додаткових 500 млн на добудову "Охматдиту. Усі думали, що схеми Саші Стоматолога, який використовував будівництво Охматдиту, будуть закінчені. Одна за міністра охорони здоров’я Квіташвілі і його заступника Бригинця торік виведено майже 90 млн грн з бюджету за корупційною схемою на фірму, якою володіє Олександр Янукович", – стверджує Мусій.

Він додав, що призначив "головну схемщицю Януковича" пані Коваль головою одного з держпідприємств, яке займається будівництвом "Охматдиту".
Він також додав, що 27 чи 28 грудня протягом одного дня "заступник міністра Уманський змінив державну програму і майже 90 млн грн на фірму Саші Стоматологу".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада