Московський патріархат і сепаратисти одним миром мазані - Філарет

На Донбасі священики Української православної церкви Московського патріархату підтримують сепаратистів і Росію, а ті, у свою чергу, підтримують в цьому регіоні з усіх церков тільки УПЦ МП
Depo.Влада
12 жовтня 2014 14:44
ФОТО: depo.ua
Московський патріархат і сепаратисти одним миром мазані - Філарет
Московський патріархат і сепаратисти одним миром мазані - Філарет

Про це заявив на прес-конференції в Херсоні Патріарх Київський і усієї Русі-України Філарет, передає ДеПо з посиланням на «Укрінформ».

«Війна підтверджує, що Україні потрібна незалежна від Москви православна церква. Тому що кого підтримують священики Московського патріархату на Донбасі? Росію, сепаратистів. Хто підтримує сепаратистів? Московський патріархат. Сепаратисти кого підтримують? Тільки Московський патріархат. Київський заборонений, Греко-католицька церква заборонена, Римо-католицька - заборонена, протестантські - заборонені на території, якою володіють сепаратисти», - сказав він.

В той же час Філарет зазначив, що священики УПЦ МП на Донбасі, можливо, і не усі хочуть співпрацювати з терористами, проте їм не дає можливості відмовитися керівництво Російської православної церкви.

Як повідомляв ДеПо, у Київській Патріархії мають в розпорядженні достовірну інформацію про підготовлювані 14 жовтня російськими спецслужбами провокації у Києві і областях України з метою розпалювання релігійної ворожнечі.