Московська мерія: Меморіала Нємцову немає, тому й вандалізму не було

Так мерія Москви прокоментувала заяви опозиціонера Іллі Яшина про осквернення меморіалу на місці вбивства політика Бориса Нємцова
Depo.Влада
25 березня 2015 10:38
ФОТО: depo.ua

Як зазначив глава департаменту регіональної безпеки Олексій Майоров, офіційно меморіалом місце вбивства Нємцова не є. "Спеціально місце вбивство Нємцова на карті міста ніяк не позначено", - сказав представник мерії, передає DEPO.ua з посиланням на ТАСС.

За словами чиновника, господарські служби забезпечують порядок на місці вбивства Бориса Нємцова, де москвичі покладають квіти.

Раніше повідомлялося, що члени так званого російського визвольного руху SERB розбили рамки з фотографіями, зірвали і зафарбували з балончика саморобну табличку "Нємцов міст", а також розвісили плакати з образами на адресу вбитого політика.

Соратник убитого співголови партії "РПР-Парнас" Бориса Нємцова Ілля Яшин заявив, що активістів, які осквернили місце його загибелі планується притягти до кримінальної відповідальності.

Політик Борис Нємцов був убитий пізно ввечері 27 лютого недалеко від Червоної площі на Великому Москворецькому мосту. Зараз по справі заарештовано п'ять осіб - Заур Дадаєв, а також Анзор Губашев, його брат Шадід, Хамзат Бахаєв і Тамерлан Ескерханов.

Мітки: Росія