Москаль запевняє, що «ажіотажу» на виборах у Луганській області не спостерігається

Глава Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль прогнозує 35% - 40% явку виборців на майбутніх виборах до Верховної Ради України. Йдеться про підконтрольні Україні території
Depo.Влада
15 жовтня 2014 16:28
ФОТО: depo.ua
Москаль запевняє, що «ажіотажу» на виборах у Луганській області не спостерігається
Москаль запевняє, що «ажіотажу» на виборах у Луганській області не спостерігається

Про це Москаль сьогодні заявив на зустрічі з першим радником Посольства Франції в Україні Фредеріком де Туше та експертом з виборів з питань вирішення кризових ситуацій при державних органах української влади Посольства Франції в Україні Жаном Франсуа Бужаном.

«Передвиборна обстановка на контрольованій Україною території Луганщини спокійна, поки немає ніякого ажіотажу, - заявив Москаль. - У зв'язку з бойовими діями ми не очікуємо великої явки на виборах. Якщо в області збережеться нинішня ситуація, явка, за нашими прогнозами, буде 35 - 40 відсотків, а якщо ситуація погіршиться, - виборців буде ще менше».

Також повідомляється, що представники Посольства Франції прибули на Луганщину для ознайомлення з поточною ситуацією, а заразом для вивчення можливостей допомоги переселенцям з окупованих територій.

Нагадаємо, що вибори до Верховної Ради України призначені на 26 жовтня.

В свою чергу, проведення виборів голів і депутатів парламентів самопроголошених Донецької та Луганської народних республік планується на 2 листопада. Однак президент України Петро Порошенко заявив, що вибори до місцевих органів влади окремих районів Донецької та Луганської областей мають відбутися за чинним українським законодавством.