Москаль погрожує через два дні відключити «ЛНР» світло, газ і воду

Якщо бойовики протягом двох діб не відновлять пошкоджені лінії електропередач і газопровід, які забезпечують опаленням і електроенергією Станично-Луганський район, Україна застосує адекватні заходи стосовно постачання електрики, газу та води на територію самопроголошеної «ЛНР»
Depo.Влада
3 листопада 2014 17:20
ФОТО: depo.ua
Москаль погрожує через два дні відключити «ЛНР» світло, газ і воду
Москаль погрожує через два дні відключити «ЛНР» світло, газ і воду

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу глави Луганської обласної держадміністрації Геннадія Москаля.

«Терористи з «ЛНР» в черговий раз перебили лінії електропередач, які ведуть з контрольованої ними території в Станично-Луганський район. В результаті населені пункти з населенням 42 тис. жителів, які з літа через тих самих терористів 3 місяці залишалися без світла (електроенергію вдалося відновити ціною величезних зусиль всього два тижні тому), знову повністю знеструмлені. Без електроенергії припинилася подача води, відключено опалювання», - пояснив ситуацію голова ОДА.

За його даними, лінії електропередач терористи пошкодили навмисно, бо ніякі бойові дії на даній території не велися.

«Навмисно також перебитий відновлений газопровід в Чорнухиному. Все це при тому, що на підконтрольній Україні території постійно діють віялові відключення електроенергії, від яких страждають громадяни, а за електроенергію і газ, яку Україна поставляє «ЛНР», ніхто не платить ні копійки. І тепер, «в якості подяки» вони перебили нам електрику і газ», - сказав Москаль.

Він підкреслив, що ситуація неприпустима.

«Тому попереджаю «ЛНР»: якщо протягом двох діб вони своїми силами не відновлять електропостачання в Станично-Луганському районі і не відновлять газопостачання в Чорнухиному, а також не полагодять пошкоджений газопровід біля села Сокільники, ОДА буде змушена звернутися до уряду України з проханням прийняти адекватні заходи стосовно постачання електрики, газу та води на територію «ЛНР», - підсумував Геннадій Москаль.

Нагадаємо, що газопровід був перебитий під час терористичного обстрілу села Кримське на вихідних. Бойовики відмовилися допускати до нього українські ремонтні бригади.