Москаль розкусив шарлатанів з «ЛНР»

Влада самопроголошеної «ЛНР» як і раніше намагається діяти він імені розпущених райдержадміністрацій
Depo.Влада
28 жовтня 2014 12:28
ФОТО: depo.ua
Москаль розкусив шарлатанів з «ЛНР»
Москаль розкусив шарлатанів з «ЛНР»

Про це повідомив у себе на сайті глава Луганської ОДА Геннадій Москаль, нагадавши, що після свого призначення, звільнив заступників голів усіх райдержадміністрацій та призупинив роботу всіх РДА, які залишилися на окупованій бойовиками території, передає ДеПо.

Глави цих райдержадміністрацій були звільнені указами Президента України.

«Незважаючи на це, представники самозваної влади на окупованих територіях і далі намагаються керувати районами і розсилають органам місцевого самоврядування якісь папірці із вказівками, використовуючи при цьому видозмінені бланки райдержадміністрацій», - йдеться в повідомленні ОДА.

Одне з таких розпоряджень зі Слов'яносербської РДА (окупованої «ЛНР») було вилучено після звільнення с.Кримського Новоайдарського району.

За інформацією ОДА, якась А.В.Загороднюк, називаючи себе в.о. голови Слов'яносербської РДА Луганської області, хоче перереєструвати суб'єкти господарювання всіх форм власності.

«Ніяких владних повноважень так звані РДА на окупованих територіях не мають, це не що інше, як шарлатани, які постануть перед правосуддям після звільнення окупованих територій від терористів», - заявив Москаль.

Фото: moskal.in.ua