Москаль про позов донецького регіонала: Хай позивається до своїх керівників, які розв'язали цю війну

Голова Луганської ОДА Геннадій Москаль прокоментував інформацію про позов донецького депутата-регіонала Олега Курчина
Depo.Влада
14 травня 2015 13:05
ФОТО: depo.ua

Як написав Москаль на своїй сторінці у "Фейсбуці", позиватися треба проти його колег по Партії регіонів, які і розв'язали віну на Донбасі, передає depo.ua.

"Дізнався зі ЗМІ про судовий позов щодо скасування мого розпорядження про заборону руху автотранспорту через лінію розмежування. Моєму подиву не було меж, адже зі мною судиться член фракції Партії регіонів Донецької міськради - партії, що розв'язала війну на Донбасі. Він не позивається до своїх керівників, які винні в тисячах загиблих від бойових дій громадян, хоча, як заслужений юрист України, мав би знати, що людське життя за Конституцією України є найвищою цінністю.

Відверто бреше, що його рідні на окупованій території позбавлені можливості покинути небезпечну зону проведення АТО, хоча пункти пропуску в Донецькій області не перекриті, а в Луганській області лінію розмежування можна пройти пішки, на велосипеді чи на транспорті міжнародних гуманітарних організацій.

Каже, що зазнав душевних страждань, але не згадує про страждання людей, які через його партію втратили рідних і близьких. І "скромно" мовчить, де сам був, чим займався під час так званого референдуму 11 травня минулого року, який інспірували "регіонали", а коли спалахнула війна, як щурі повтікали в Київ і Європу.

Якщо в заслуженого юриста через моє розпорядження так різко погіршилося душевне й психічне здоров'я, що він змушений купувати заспокійливі засоби на 437 гривні 32 копійок, то моя йому порада - хай кілька разів пішки чи на велосипеді перетне лінію розмежування вогню. Фізичні вправи корисні для здоров'я, то може йому від цього полегшає", - написав Москаль.

Нагадаємо, на голову Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, а також Антитерористичний центр при СБУ подали в суд.

Позивач - обраний у 2010 році депутат Донецької міськради від Партії регіонів Олег Курчин - у своїй заяві пише, що вважає таке рішення протиправним, оскільки воно порушує його конституційне право на свободу переміщення. Він вимагає заборонити дане рішення.

Також позивач заявляє, що розпорядження Геннадія Москаля за своєю правовою природою є регуляторним актом, проте відсутня процедура прийняття даного регуляторного акту, отже, порушено законодавство.

Крім цього Курчин просить відшкодувати йому моральну шкоду, оскільки дане розпорядження позбавило його зустрічі з родичами, що проживають на території Луганської області, що призвело до психічних страждань. Для відновлення здоров'я позивач придбав ліки, вартість яких він просить відшкодувати.