Москаль закликав жителів «ЛНР» до повстання

Глава Луганської обладміністрації Геннадій Москаль закликав жителів підконтрольних бойовикам територій організувати повстання, зазначивши, що наразі вони заслуговують на таку владу, яку отримали
Depo.Влада
14 листопада 2014 18:16
ФОТО: depo.ua
Москаль закликав жителів «ЛНР» до повстання
Москаль закликав жителів «ЛНР» до повстання

Про це губернатор сказав в інтерв'ю «РБК-Україна», відповідаючи на питання, чи правильно вчинив український уряд, коли прийняв рішення заморозити соцвиплати на непідконтрольних Києву територіях.

«Якщо їхнє керівництво (самопроголошеної Луганської народної республіки, - ред.) взяло на себе всю повноту влади, і люди так масово стояли в чергах, щоб проголосувати за це на референдумі і на виборах - то, ймовірно, вони на таку владу і заслуговують. Ви взялися вирішувати долю людей? Отже, фінансуйте, утримуйте виплачуйте пенсії. Однак люди приходять до мене і питають: а що нам робити? Кажу їм: повстаньте, як ми повстали проти Януковича», - заявив Москаль.

Він додав, що в захоплених бойовиками магазинах продукція все одно закінчиться, і ніякі «соцкартки» місцевим жителям не допоможуть.

«Я сім років був в опозиції до Ющенка і Януковича. Але ми подолали цей режим, хоча у нього були міцна армія, міліція, СБУ, Генеральна прокуратура на чолі з Пшонкою. Ідіть, кажу тим, хто голосував за «ЛНР», таким шляхом», - сказав Москаль.

Нагадаємо, що 5 листопада Кабінет міністрів України заблокував соціальні виплати для людей на територіях Донецької і Луганської областей, підконтрольних бойовикам самопроголошених республік.