Москаль пообнімався з "айдарівцями" і домовився карати злочинців у військовій формі (ФОТО)

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль зустрівся із із командуванням та особовим складом батальйону "Айдар"

Обговорювалися усі проблемні питання, що виникли останнім часом між обласною військово-цивільної адміністрацією та цим бойовим підрозділом, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт губернатора.

"На жаль, на Луганщині є факти, коли військовослужбовці (не тільки з "Айдару", а й з інших підрозділів) утратили зв'язок зі своїми військовим формуванням - були відраховані за скоєння якихось дисциплінарних проступків чи не підписали під час перереєстрації новий контракт. Незважаючи на це вони продовжують носити нашивки військових підрозділів, незаконно зайняли житло в приватному секторі, володіють зброєю (очевидно, трофейною чи викраденою) і скоюють злочини, чим порушують рівновагу нормального співіснування між військовими та мирним населенням... Злочинам, що скоюються військовими чи псевдовійськовими, має бути дана жорстка юридична оцінка", - сказав Москаль.

У свою чергу виконувач обов'язків командира батальйону "Айдар" Євген Пташник у відповідь повідомив, що учасники діалогу дійшли спільного висновку: на всі злочини, що скоюються з вини військовослужбовців, має бути жорстка реакція.

"Думка всіх командирів підрозділів, командування була однозначна - якщо подібне правопорушення чи злочин має місце, винуватці будуть притягуватися до кримінальної відповідальності згідно із законом. Наші бойові підрозділи дислокуються не на мирних територіях, а в зоні бойових дій, одне з головних їхніх завдань - це захист людей", - сказав Пташник.

Як повідомляв depo.ua, раніше керівник Луганської ОДА неодноразово робив заяви, в яких висував різноманітні звинувачення на адресу військовослужбовців, переважно саме цього батальйону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна