Москаль обіцяє просто зараз перекрити контрабандистам усі шляхи

Новопризначений голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль збирається вже сьогодні перекрити шляхи для контрабандистів
Depo.Влада
16 липня 2015 20:47
ФОТО: depo.ua
Москаль обіцяє просто зараз перекрити контрабандистам усі шляхи
Москаль обіцяє просто зараз перекрити контрабандистам усі шляхи

Про це він повідомив після розширеної наради зі співробітниками адміністрації, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"У нас дві проблеми: контрабанда і ліс. Тут дві мафії - мафія лісова і сигаретна. Все це має бути закрите і забуте - вертольоти, літаки, дельтаплани, водолази, човни. Безпілотники повинні бути в зоні АТО, а не перевозити сигарети", - заявив Москаль.

Він пообіцяв вже сьогодні контрабандистам перекрити всі шляхи.

"У нас чотири перевали, сьогодні ввечері всі вони будуть перекриті. Всі хури, які їдуть, будуть митниками оглядатися, щоб під пломбами не везли сигарети та афроукраїнців, а на зворотному шляху - наркотики", - уточнив губернатор.

До боротьби з контрабандою сигарет, наркотиків, нелегальними мігрантами Москаль запросить служби Румунії, Польщі, Словаччини та Угорщини.

"Ми хочемо домовитися з ними, щоб у нас була щомісячна звірка - кого вони ловлять і кого ми пропустили. Якщо наші пропустили, вся зміна повинна написати заяви про звільнення і піти. Це стосується і прикордонників, і митників. Якщо не буде цих жорстких заходів, бардак триватиме до нескінченності", - сказав Москаль про подальші плани.

Нагадаємо, що вчора президент України Петро Порошенко представив Геннадія Москаля як керівника Закарпатьскої ОДА, визначивши одним з головних його завдань - боротьбу з контрабандою.

Читайте також: Чи переможе Москаль контрабанду на Закарпатті матюкливим піаром

Більше про владу на Закарпатті читайте на zak.depo.ua