Москаль каже, що СБУ зламала його сайт

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявив, що співробітники Служби безпеки України зламали його сайт та розмістили там провокативне повідомлення
Depo.Влада
26 червня 2015 09:24
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Москаля, передає depo.ua.

"Кілька днів тому персональний сайт Геннадія Москаля www.moskal.in.ua був зламаний, і в стрічку новин майже півторарічної давнини, за 1 березня 2014 року, вставлена інформація про Віталія Малікова - нинішнього керівника Антитерористичного центру, заступника голови СБУ. - Новина з вигаданими фактами про Малікова була навмисно вставлена хакерами в розкручений сайт, щоб потім поширити її, як компромат, у різних ЗМІ з посиланням на моє ім'я", - заявляє Москаль.

"Інформаційна "качка" вже видалена з мого сайту, тому я прошу ЗМІ не посилатися на неї й прибрати зі своїх повідомлень. Замовники цієї брудної піар-технології мені відомі - сліди ведуть на Володимирську, 33 в Києві до, прошу вибачення за різкість, гівнометів із СБУ, яким не подобаються нові кадрові призначення в своєму відомстві.

Низька кваліфікація виконання замовлення є зайвим доказом, що його виконували саме в СБУ. По-перше, чужорідна новина настільки різко виділялася за стилем подачі від сусідніх інформацій, що це очевидно навіть для непрофесіоналів. По-друге, 1 березня на моєму сайті була розміщена заява з різкою критикою керівництва МВС через призначення на посаду начальника Кримського главка міліції члена партії регіонів Авруцького, котрий здав Крим росіянам без будь-якого опору. Ця заява зникла, а замість неї виставили інформаційну "качку". Я особисто з'ясую, хто конкретно стоїть за цим "спецзавданням" і так "відпіарю" його по-донбаськи, що він запам'ятає свою спецоперацію до кінця кар'єри", - заявив Москаль.