Мосійчуку і його адвокатам дали місяць на ознайомлення зі справою

Печерський райсуд Києва надав нардепу від Радикальної партії Ігорю Мосійчуку та його захисникам місяць для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження
Depo.Влада
25 березня 2016 19:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

У відомстві наголосили, що слідчий за дорученням прокурора ще 22 жовтня 2015 року відкрив матеріали підозрюваному, його захисникам та потерпілим, а також надав доступ до матеріалів досудового розслідування.

"Наразі підозрюваний Мосійчук І.В. та його адвокати із матеріалами досудового розслідування навіть не розпочали ознайомлення", -  зазначили в ГПУ.

За інформацією відомства, орган досудового розслідування направив до Печерського суду Києва погоджене з прокурором клопотання про встановлення строку для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження

"За результатами розгляду 25.03.2016 слідчим суддею підозрюваному Мосійчуку та його захисникам встановлено місячний строк, упродовж якого останні повинні ознайомитись з матеріалами досудового розслідування”, - заявили у Генпрокуратурі.

По завершенню цього строку кримінальне провадження разом з обвинувальним актом буде направлено до суду.

Нагадаємо, що 17 листопала ВАСУ задовольнив позов Мосійчука до Верховної Ради про визнання незаконною і скасування постанови парламенту про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. У ГПУ заявили, що будуть оскаржувати це рішення

17 вересня після демонстрації відеоролика з отриманням хабара Мосійчуком у Верховній Раді його було затримано. Того ж дня нардеп був арештований. Судовий процес у цій справі триває й досі.  

15 листопада Мосійчука звільнинили з-під варти у зв'язку із закінченням терміну арешту

Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою"), ч. 2, 3 ст. 296 ("Хуліганство"), ч. 1, 2 ст. 350 ("Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок"), ч. 1 ст. 376 ("Втручання в діяльність судових органів"), ч. 1, 2 ст. 377 ("Погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного") Кримінального кодексу України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: ГПУ, мосійчук