Мосійчук з-за ґрат заманює "Самопоміч" в опозицію

Арештований за хабар народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук закликав фракцію "Самопоміч" об’єднатися з опозицією у питанні розгону всіх чинних суддів
Depo.Влада
4 листопада 2015 14:16
ФОТО: depo.ua

Відповідне звернення на "Фейсбук-сторінці" Мосійчука опублікувала його прес-служба, передає depo.ua.

Так, нардеп закликав колег із "Самопомочі" підтримати законопроект про звільнення усіх суддів у рамках судової реформи.

"У цьому напрямку є два проекти, дві позиції щодо реформуванню судової системи України. Один проект від президента Порошенка, який передбачає просту переатестацію суддів, а по суті - консервацію і збереження чинних суддів на їхніх посадах. Інший проект, підтримуваний громадськістю, передбачає 100% звільнення всіх суддів з подальшим проведенням конкурсів на їхні посади. На засіданні Конституційної комісії з цього питання останній проект судової реформи підтримали представники фракцій Радикальної партії Олега Ляшка, ВО "Батьківщина" та "Народного фронту", - пояснив Мосійчку.

При цьому він поскаржився, що "Самопоміч" підтримала проект Конституції від Адміністрації президента з мотивацією: якщо звільнити 100% суддів, то через певний час вони поновляться на займаних посадах через Європейський суд з прав людини.
"Колеги! Будь ласка, зважте ще раз свою позицію по судовій реформі, адже всім відоме ваше принципове відношення до люстрації та очищення судової гілки влади. У вашій фракції працює достатньо інтелектуалів-юристів, які можуть запропонувати парламенту проект 100% очищення судової гілки влади, на яке сподівається і якого вимагає український народ. Давайте працювати над цим разом!" – закликав Мосійчук.

Нагадаємо, що у фракції "Самопоміч" завтра розглядатимуть питання щодо переходу в опозицію.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад