Мосійчук відмовився брати "лайно" у ГПУ

Народний депутат України від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук відмовився брати обвинувальний акт у Генпрокуратурі
Depo.Влада
26 квітня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів журналістам під будівлею ГПУ, передає depo.ua.

"Намагались мені вручити обвинувальний акт, копію матеріалів справи і реєстр матеріалів справи. Я написав заяву, що у зв`язку з хворобою мого захисника та порушення моїх прав на захист протягом слідства, я відмовляюсь отримувати. Окрім цього я наголошую, що під час слідства були порушенні мої права як підозрюваного. Вони будуть намагатись передати це лайно, яке вони називають кримінальним провадженням до суду. Я їх розумію, вони хочуть скинути відповідальність з себе за це все. Я ради, що це все передається до суду і я матиму шанс довести свою невинуватість", - сказав Мосійчук.

Нагадаємо, що сьогодні народний депутат Ігор Мосійчук прибув до ГПУ для одержання копії обвинувального акту та матеріалів досудового розслідування без свого захисника.

Як відомо, Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою"), ч. 2, 3 ст. 296 ("Хуліганство"), ч. 1, 2 ст. 350 ("Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок"), ч. 1 ст. 376 ("Втручання в діяльність судових органів"), ч. 1, 2 ст. 377 ("Погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного") Кримінального кодексу України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада