Мосійчук розповів, як скинув 100 кг заради турботливої брюнетки

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук, який схуд на 100 кілограмів, розповів, що жінка, на якій він вирішив одружитися, носила їжу йому до в’язниці і всіляко підтримувала в скрутні часи
Depo.Влада
3 червня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua

44-річний парламентар в ефірі ТСН зізнався, що його обраницею стала брюнетка, яка молодша за нього на десять років, повідомляє depo.ua.

"Всі мої жінки молодше мене на 10 років", - розповів він.

Депутат стверджує, що під час перебування у в'язниці його підтримувала саме нова обраниця. Як відомо, в минулому році в вересні депутата заарештували прямо в парламенті, за гратами через звинувачення у хабарництві Мосійчук провів два місяці.

"Носила, готувала. Організовувала захист мій, комунікувала із захисниками", – розповів нардеп.

Якщо раніше різке схуднення на 100 кілограмів депутат пояснював виключно голодуванням проти несправедливого на його думку ув'язнення, то тепер стверджує, що всьому виною - велика любов.

"Я заради неї схуд", - визнав політик.

Тепер Мосійчук дотримується строгої дієти, і при цьому намагається дивувати кохану улюбленими стравами власного приготування.

Для Мосійчука це буде вже другий шлюб. Від першої дружини у нього залишилася дочка. До речі, перший шлюб Мосійчука розпався не так давно.

Нагадаємо, що Верховний суд визнав незаконним зняття депутатської недоторканності з Мосійчука.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада