Мосійчук просить відводу прокурора-"ката"

Арештований за підозрою у хабарництві народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук просить суд відкликати прокурора Наливайка, який начебто його катував
Depo.Влада
12 листопада 2015 13:31
ФОТО: depo.ua

Про це підсудний заявив під час чергового судового засідання, передає depo.ua з посиланням на "Фейсбук"-сторінку Мосійчука.

Нардеп заявив, що окрім означених захисниками порушень в частині оприлюднення матеріалів кримінального провадження, Наливайко також брав безпосередню участь в катуванні його в СІЗО СБУ.

За словами Мосійчука катування полягало в тому, що йому не надавати медичну допомогу під час кровотечі виразки 12-палої кишки, через що він кілька разів втрачав свідомість.

"Прокурор Наливайко, разом із прокурорами Кислим і Поповим, заступником генпрокурора Столярчуком та старшим слідчим Кізьом, шантажували Мосійчука наданням необхідної йому медичної допомоги: ними було заявлено, що вони допустять до Мосійчука лікарів, лише якщо він дасть проти себе неправдиві покази і зізнається в наче б то скоєному злочині. Наслідком цього шантажу стало відео, на якому ледь притомний Мосійчук, зі слідами кривавих забоїв на обличчі, свідчить проти себе", - зазначили в прес-службі нардепа.

Нагадаємо, що 17 вересня, після демонстрації відеоролика з отриманням хабара Мосійчуком у Верховній Раді його було затримано, й  того ж дня арештовано. Судовий процес у цій справі триває й досі. В ГПУ також показали відео, як Мосійчук зізнається у злочині, але він заявив, що обмовив себе після тортур. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад