Мосійчук не з'явився на засідання суду

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук не з'явився на засідання суду щодо обрання запобіжного заходу
Depo.Влада
22 лютого 2016 13:32
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні на сторінці нардепа у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні вранці, в зв'язку з різким погіршенням стану мого здоров'я я звернувся за допомогою до лікарів інституту ім. О.О. Шалімова. За результатами обстеження, в мене було виявлено нові виразки і встановлено необхідність нагальної госпіталізації, що і було зроблено. Відповідно я не зміг прибути на судове засідання у моїй справі, про що дуже шкодую. Мої захисники представили суду всі підтверджуючі документи та медичні довідки", - йдеться у повідомленні.

Оскільки згідно КПК обрання запобіжного заходу може відбуватись лише в присутності підозрюваного, суддя Цокол оголосила в судовому засіданні перерву до 14:00, 11 березня.

Нагадаємо, що 17 вересня 2015 року Мосійчук був узятий під варту, однак випущений у листопаді у зв'язку з хворобою та необхідністю госпіталізації. 

Його  підозрюють у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою"), ч. 2, 3 ст. 296 ("Хуліганство"), ч. 1, 2 ст. 350 ("Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок"), ч. 1 ст. 376 (Втручання в діяльність судових органів"), ч. 1, 2 ст. 377 ("Погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного") Кримінального кодексу України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада