Мосійчук готовий до повторного зняття депутатської недоторканості

Народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук заявив, що готовий повторно пройти процедуру зняття депутатської недоторканості
Depo.Влада
9 червня 2016 23:36
ФОТО: depo.ua

 Про це він сказав в ефірі "112 Україна", відповідаючи на питання про готовність повторно пройти процедуру зняття недоторканості, передає depo.ua/

"Абсолютно, в будь-який час, коли буде прийнято рішення генпрокурором", - сказав нардеп.

Коментуючи заяву Генпрокурора Юрія Луценка про наміри повернутися до кримінальної справи проти нього, Мосійчук сказав: "Я абсолютно спокійно відношусь до слів Юрія Віталійовича, сприймаю їх абсолютно спокійно. Вся країна бачить, що Мосійчук нікуди не зникав, не збирається зникати, працює в парламенті, ходить на ефіри. Мої дії будуть наступні: буде подання, я хотів би тільки єдине, щоб воно відбулося згідно з чинним законодавством, а не так, як минулого разу".

"І хотів би, щоб Луценко перед тим, як його вносити, все-таки прочитав матеріали справи, побачив все те, що туди напхали його попередники, і приймав рішення", одав він.

Нагадаємо, що 17 вересня за наполяганням тодішнього генпрокурора Віктора Шокіна Мосійчука затримали, після того як Верховна Рада  дала згоду на його затримання та арешт.  Нардепу інкримінували скоєння злочинів за п’ятьма статтями Кримінального кодексу, зокрема хабарництво.  Мосійчук провів кілька місяців під арештом і навіть зробив операцію на шлунку.  

Однак навесні 10 травня Верховний Суд визнав незаконним зняття депутатської недоторканності з Мосійчука через порушення процедури. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада