Чергова «сенсація» від LifeNews: «Азов» і Мосійчук грабують офіс ... Саші Януковича

Російський телеканал Life News оприлюднив відео за участю народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука та бійців полку «Азова», на підставі якого звинувачує їх у захопленні і пограбуванні якогось офісу компанії в Києві
Depo.Влада
30 січня 2015 13:48
ФОТО: depo.ua
Чергова «сенсація» від LifeNews: «Азов» і Мосійчук грабують офіс ... Саші Януковича
Чергова «сенсація» від LifeNews: «Азов» і Мосійчук грабують офіс ... Саші Януковича

Сам телеканал описав відео так: «У Мережі з'явилося відео, на кадрах якого народний депутат Ігор Мосійчук керує захопленням і пограбуванням офісу компанії в Києві. Місяць і число встановити неможливо, оскільки на кількох камерах не збігається дата зйомки».

Дане відео в ексклюзивному коментарі depo.ua прокоментував сам Ігор Мосійчук.

«Це відео змонтоване з відеозйомки, яка була зроблена на ринку «Азовський» у Маріуполі в липні 2014 року, я тоді не був нардепом і був заступником командира батальйону «Азов». Ринок «Азовський» належав родині Януковича, а саме свасі, тобто тещі «Саші Стоматолога». Обшук проводили бійці «Азова» і співробітники МВС у Донецькій області. Під час обшуку було виявлено: зброю, символіку «ДНР», РФ, колорадські стрічки, і найголовніше - фальшиві гроші, нерозрізані», - сказав він.

Крім того, як зазначив Мосійчук, на ринку виявлена маса документів економічного характеру, які свідчили про економічні злочини старшого сина Януковича, про майно, яке належало цій злочинній сім'ї, про рейдерське захоплення сільськогосподарського підприємства в селі Євгенівка Донецької області.

«Відео змонтоване. Хочу підкреслити, що покидьки, які це зробили, спаплюжили пам'ять про деяких людей, тому що деякі люди, які є на цьому відео, склали голови, захищаючи Україну під Іловайськом», - сказав він.

Нардеп заявив, що пам'ятає все у своєму житті, в тому числі і цей день.

«На відео відкриває вино боєць в кінці, це «Аксен», який загинув у серпні під Іловайськом», - сказав він.

При цьому Мосійчук підкреслив, що не знає, чия ця робота, але здогадується.

«Ця людина просто за кордоном. Якщо хтось причетний до цього є в Україні, я просто наб'ю публічно пику. Треба ж думати, що робиш?! Кому-то мабуть я на хвіст наступив, підозрюю, що в пенітенціарній системі - я зараз інспектую колонії. Наприклад, виявив позавчора на Березані Київської області людину, яка 14 років утримується незаконно в підвалі в колонії суворого режиму без пред'явлення обвинувачення», - сказав він. Також нардеп нагадав, що без нього «цей фейк про «Азов» три-чотири дні тому почав поширювати Шарій Анатолій».

«Але мене він вирізав. Чому Шарій? Ну звідки я знаю?»- підсумував він.

Відзначимо, що події, зафіксовані камерами спостереження, відбулися в 2014 році.

Як відомо, український журналіст Анатолій Шарій, який в 2012 році отримав політпритулок в Нідерландах активно працював на колишню владу режиму Януковича, зараз «співає» в унісон з російською пропагандою.