Молодь із БПП, НФ і «Батьківщини» відмовилася бачити в коаліції екс-«регіоналів»

Сьогодні молоді політики з трьох демократичних сил, що пройшли до парламенту, оголосили про свої принципи створення коаліції, підкресливши, що виступають проти об'єднання з тими депутатами, які підтримували екс-президента Віктора Януковича
Depo.Влада
31 жовтня 2014 16:13
ФОТО: depo.ua
Молодь із БПП, НФ і «Батьківщини» відмовилася бачити в коаліції екс-«регіоналів»
Молодь із БПП, НФ і «Батьківщини» відмовилася бачити в коаліції екс-«регіоналів»

Про це йдеться в спільній заяві молодих представників «Народного фронту», «Блоку Петра Порошенка» та «Батьківщини», що проходять до складу Верховної Ради VIII скликання. Майбутні депутати оголосили на прес-конференції про свої принципи роботи в парламенті, передає ДеПо.

Так, молоді політики категорично проти входження до складу майбутньої коаліції і керівних органів Ради «одіозних депутатів, які поставили Україну на межу виживання», зокрема тих нардепів, які активно підтримували діяльність Януковича і «диктаторські закони» 16 січня 2014 року.

Основні вимоги майбутніх депутатів такі: коаліція повинна ґрунтуватися на цінностях Революції гідності, європейського вибору і очищення від корупції.

Також молоді політики виступають за відкрите обговорення кандидатур міністрів майбутнього уряду, який повинен формуватися не за квотним принципом.

Заяву, зокрема, підписали Сергій Висоцький («Народний фронт»), Ігор Жданов («Батьківщина»), Світлана Заліщук («Блок Петра Порошенка»), Сергій Лещенко («Блок Петра Порошенка»), Ігор Луценко («Батьківщина»), Мустафа Найєм («Блок Петра Порошенка»), Олексій Рябчин («Батьківщина»), Олена Шкрум («Батьківщина»), Вікторія Сюмар («Народний фронт»), Олександр Черненко («Блок Петра Порошенка»).

Нагадаємо, що в Україні по мажоритарних округах пройшли деякі екс-нардепи, які голосували за «диктаторські закони» 16 січня, але зараз позиціонують себе провладними політиками.