Молдова закриває на кордоні з Україною кілька пунктів пропуску

Перетнути кордон з Республікою Молдова на транспортних засобах можна у пунктах пропуску: "Паланка-Маяки-Удобне", "Старокозаче", "Рені", "Могилів-Подільський", "Россошани", "Мамалига" та "Табаки", у пішому порядку пропуск громадян не здійснюється.
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу Держприкордонслужби.

"У рамках протипандемічних заходів на кордоні з Республікою Молдова тимчасово з 00 год. 00 хв. 17 березня 2020 року припиняється рух через деякі пункти пропуску. Це рішення було прийнято урядом Республіки Молдова із врахуванням рішення уряду України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідно до цього рішення: з 00.00 год. 17 березня 2020 року тимчасово припиняються усі види руху в таких пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон: "Болган", "Платонове", "Кучурган", "Серпневе 1", "Виноградівка", "Вашківці", "Велика Косниця", "Тимкове", "Станіславка", "Олексіївка", "Йосипівка", "Великоплоське", "Слов’яносербка", "Градинці", "Малоярославець 1", "Долинське", "Подвір'ївка", "Зелена", "Грабарівка", "Студена", "Шершенці", "Домниця", "Федосіївка", "Дубове", "Павлівка", "Гребеники", "Розалівка", "Залізничне", "Сокиряни", "Кельменці", "Бронниця", "Нові Трояни", "Височанське", "Крутоярівка", "Лісне", "Фараонівка", "Олександрівка", "Петрівськ", "Червоноармійське", "Мамалига-залізничний", "Кельменці-залізничний", "Цекинівка-поромний", "Цекинівка-річковий", "Велика Косниця-річковий", "Ямпіль-річковий", "Ямпіль-поромний", "Михайлівка-річковий", "Оксанівка-річковий".

Перетнути кордон з Республікою Молдова на транспортних засобах можна в пунктах пропуску: "Паланка-Маяки-Удобне", "Старокозаче", "Рені", "Могилів-Подільський", "Россошани", "Мамалига" та "Табаки". Пропуск громадян у пішому порядку в цих пунктах пропуску не здійснюється у зв’язку з тим, що пішохідне сполучення тимчасово припинено (згідно з Розпорядженням КМУ від 13 березня 2020 р. № 288-р).

Крім того, функціонують й пункти пропуску "Сокиряни-залізничний", "Фрікацей-залізничний", "Могилів-Подільський-залізничний" та "Рені-залізничний".

Зазначається, що в пунктах контролю "Карабуцени-залізничний" та "Болград-залізничний" рух теж припинено.

Як пояснюють у ДПСУ, зможуть в’їхати в Україну: громадяни України; іноземці та особи без громадянства, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівники іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів (в’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ).

Не зможуть в’їхати в Україну: громадяни інших країн та особи без громадянства.

За повідомленнями з офіційних та відкритих джерел, зможуть в’їхати в Молдову: громадяни Молдови, іноземні громадяни та особи без громадянства, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Молдові, водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів; працівники дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Республіці Молдова, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Молдові та члени їх сімей. В’їзд в Молдову інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ та євроінтеграції Республіки Молдова.

Не зможуть в’їхати в Молдову: громадяни інших країн (крім перелічених винятків).

РНБО рекомендує громадянам України утриматися від виїзду за кордон, а тим, хто перебуває за кордоном – повернутися до 17 березня (00.00 17 березня припиняються регулярні пасажирські перевезення через державний кордон України).

Нагадаємо, 13 березня міністр охорони здоров’я Ілля Ємець ініціював позачергове засідання Верховної Ради для голосування за законопроект, який передбачає низку заходів із протидії коронавірусній хворобі. 

14 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасову заборону в'їзду в Україну іноземців та закрив міжнародне пасажирське авіасполучення. 

У РНБО закликали громадян України повернутися до 17 березня додому.

Сьогодні, 16 березня, з 00 годин 00 хвилин Україна закрила в’їзд на свою територію для іноземців та осіб без громадянства у зв'язку з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. 

Станом на ранок 16 березня від коронавірусу COVID-19 загинуло 6506 людей, кількість заражених коронавірусом зросла до 168 598.

3 березня в Україні зафіксовано перший випадок коронавірусу. Його виявили у чоловіка, який приїхав у Чернівецьку область на автомобілі з Румунії, куди він прилетів з Італії. 12 березня підтвердили ще два випадки інфікування – у тій же Чернівецькій та Житомирській областях.

12 березня в Україні виявили ще два випадки інфікування коронавірусом, у Житомирській та Чернівецькій областях. 13 березня 71-річна жінка з Житомирської області, хвора на COVID-19, померла.

Ввечері 12 березня стало відомо, що в Італії коронавірус підхопила українка, її стан – дуже важкий.  13 березня українка померла в італійській провінції Брешіа.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

Читайте також: В Україні карантин через коронавірус: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme