Могеріні розповіла, з чим приїхала в Україну

Верховний представник Євросоюзу із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні розповіла, з якою метою завітала до України
Depo.Влада
9 листопада 2015 13:32
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила під час спільного брифінгу з президентом України Петром Порошенко, передає кореспондент depo.ua.

"Основна мета мого візиту, окрім всього, продемонструвати, що ситуація в Україні залишається найприорітертнішою у ЄС.  Напруга на Сході України не має перекинутися на південь і ми, як сусід України, хотіли би вас привітати за ті зусилля, що були зроблені. Я подіваюсь, що моя присутність тут - це шлях, який ми маємо пройти разом і співпрацювати", - заявила Могеріні.

"Я рада зустрітися з президентом України. Я розпочала свій візит з представниками кримськотатарського народу. У мене буде зустріч з головою ВР, МЗС", - сказала Могеріні.

За її словами, антикорупційна реформа є ключовою для довіри до України з боку партнерів.

"Ми відзначили проведення антикорупційної реформи, яка є ключовою для забезпечення довіри до України з боку партнерів, не тільки з боку президента, а також з боку представників громадянського суспільства. Це також буде ключовим моментом для реалізації торговельної частини угоди про асоціацію, а також одним з важливих елементів візової лібералізації та плану дій пов'язаних з цим ", - сказала вона.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада