Могеріні сподівається, що Рада ЄС ухвалить рішення у зв'язку із ситуацією в Україні

Рада ЄС на рівні міністрів закордонних справ зможе прийняти конструктивне і консенсусне рішення у зв'язку із ситуацією в Україні, зокрема обстрілом Маріуполя
Depo.Влада
27 січня 2015 14:44
ФОТО: depo.ua
Могеріні сподівається, що Рада ЄС ухвалить рішення у зв
Могеріні сподівається, що Рада ЄС ухвалить рішення у зв'язку із ситуацією в Україні

Таку думку висловила Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

У свою чергу Порошенко запевнив, що Україна залишається відданою мирному врегулюванню ситуації на Донбасі і виступає за виконання всіма сторонами Мінських домовленостей. Він також висловив сподівання, що найближчим часом відбудеться засідання тристоронньої контактної групи, що обумовить подальший діалог на вищому рівні.

Сторони домовилися продовжити тісну координацію зусиль для реагування на загрози тероризму та всебічного сприяння мирному врегулюванню ситуації на Донбасі.

Як повідомляв depo.ua, після теракту в Маріуполі 24 січня офіційний Київ закликав Брюссель скликати надзвичайні засідання Ради ЄС та Комітету у закордонних справах Європарламенту. Засідання призначили на 29 січня.