Мобілізація завершується. Добровольців виявилося лише 6%

Завдання президента України Петра Порошенка з мобілізації практично виконане
Depo.Влада
27 січня 2015 16:12
ФОТО: depo.ua
Мобілізація завершується. Добровольців виявилося лише 6%
Мобілізація завершується. Добровольців виявилося лише 6%

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Андрій Таранов, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

«Завдання президента з мобілізації практично виконане, незважаючи на деякі заходи, які здійснюють сусідні держави для зриву мобілізації», - заявив він.

«Вже вдався (план мобілізації, - ред.). Очікувана кількість мобілізованих відповідає тому, що очікувалося», - заявив Таранов.

У свою чергу начальник мобілізаційного управління Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Олег Бойко повідомив, що кількість добровольців в рамках часткової мобілізації в Україні, що стартувала 20 січня 2015 року, скоротилася до 6%.

«У ході першої черги часткової мобілізації в 2014 році було призвано лише 20% добровольців від загальної кількості мобілізованих. У ході другої і третьої цей показник становив до 10%. На даний момент при оповіщенні військовозобов'язаних для призову четвертої черги мобілізації ми маємо лише 6%», - заявив Бойко.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що термін перебування громадян України призовного віку на території РФ може бути збільшений.

Нагадаємо, за даними народного депутата, координатора організації «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука, спецслужби Росії отримали завдання на проведення широкомасштабної інформаційної операції зі зриву або істотного перешкоджання четвертій хвилі мобілізації в Україні.