Мізуліна пропонує випускати шкільні щоденники зі "скрєпами"

Депутат Держдуми від "Справедливої Росії" Олена Мізуліна пропонує налагодити випуск шкільних щоденників з патріотичною тематикою
Depo.Влада
4 вересня 2015 15:56
ФОТО: depo.ua

Про це Мізуліна повідомила під час робочого візиту в Омську область, де до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні випустили щоденники з патріотичним змістом, передає depo.ua.

Обкладинку щоденників прикрашає Орден Вітчизняної війни I ступеня і напис "Я помню! Я горжусь!".

Вона назвала приголомшливою ідею випускати тематичні щоденники, присвячені епохальним історичним подіям. На її думку, подібні проекти потрібно розвивати по всій Росії.

"Так і виховується патріотизм. Чи не через нав'язування яких-небудь ідей, а через знайомство дитини з історією його рідної землі, з її славними сторінками", - заявила Мізуліна.

Нагадаємо, що приватний підприємець випустив подібний щоденник в Курській області. Батьки, що купили щоденник, були спантеличені безліччю граматичних помилок та історичних розбіжностей. Крім того, в одному з текстів щоденника Велика Вітчизняна війна була названа "найбільш близькою і дорогою".

Сьогодні повідомлялось, що Путін пообіцяв не дати Європі та Азії забути про Другу світову війну і запевнив, що Росія робитиме все для збереження "правди" про неї.

Більше новин світу читайте в рубриці Світ.depo.ua.