Міжнародні партнери дуже уважно вивчають "мовний закон", - Клімкін

Міжнародні партнери України дуже уважно вивчають ухвалений Верховною Радою "мовний закон" 

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній з міністром закордонних справ Литови Лінасом Лінкявічюсом прес-конференції,  передає Depo.ua.

"Цей закон має бути виконаний в сенсі позитиву. Цей закон має сприяти та допомагати українській мові, його не потрібно надягати на голову, тому що російська пропаганда так і хоче це подати", - заявив міністр.

"Ми, звичайно, розуміємо, що маніпуляцій буде дуже багато, але реальні повноваження щодо виконання закону пов’язані з рішенням Кабміну і я вже почав говорити зі своїми колегами про те, яким чином треба прописати виконання його положень для того, щоб цей закон виконувався толерантно та позитивно", - додав міністр.

Клімкін наголосив, що партнери України дуже уважно вивчають цей закон.

Крім того, міністр запевнив міжнародних партнерів, що докладе всіх зусиль для того, щоб цей закон працював "саме від позитиву".

Нагадаємо, 25 квітня Верховна Рада схвалила у другому читанні та в цілому проект закону №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Народні депутати від "Опозиційного блоку" зареєстрували у Верховній Раді два проекти постанови щодо скасування закону про функціонування української мови як державної

Майбутній президент України Володимир Зеленський погрожує переглянути ухвалений Радою закон про мову.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна