Міжнародні експерти надали Європарламенту докази російської агресії в Україні

Експерти з Атлантичної ради представили в Європарламенті всеохоплюючі свідчення війни Російської Федерації проти України
Depo.Влада
16 червня 2015 14:11
ФОТО: depo.ua

Презентація доповіді "Приховуючи очевидне. Війна Путіна в Україні" відбулася разом із оприлюдненням  доповіді Бориса Нємцова "Путін. Війна", повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Свідчення про війну, яку веде Кремль, є всеосяжними... Водночас Кремль наполегливо відкидає своє військове втручання на сході України. Так само, як наполегливо спростовував свою військову роль у захопленні Криму - доки пан Путін публічно не визнав свою агресію на півострові у березні 2015 року", - заявили в Атлантичній раді, експерти якої зібрали докази з відкритих джерел про неоголошену війну.

У доповіді надані свідчення присутності військовослужбовців збройних сил Росії і озброєння на сході України, докази артилерійських обстрілів України з території Росії, а також повернення російських військових до своїх сімей у закритих і немаркованих трунах.

"Війна у східній Україні є конфліктом, який створив Кремль", - констатували в Атлантичній раді.

Нагадаємо, що сьогодні в Європейському парламенті проходять спеціальні слухання щодо стану виконання Мінських домовленостей.