Міськраду Кривого Рогу "замінували". В місті мобілізують Громадську варту і Автомайдан

Невідомі повідомили про "замінування" міської виборчої комісії Кривого Рогу, а ЦВК підганяє міську виборчу комісію прийняти рішення до опівночі
Depo.Влада
2 грудня 2015 23:37
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав народний депутат Семен Семенченко, передає depo.ua.

"Міська виборча комісія, очищена від агентів - регіоналів, зібралася на своє засідання,  щоб прийняти рішення про перерахунок голосів і перешкодити фальсифікаціям у виборах міського голови. Для того, що б перешкодити комісії виконати поставлені ЦВК умови і прийняти рішення до 24 годин, місцевою мафією було зроблено все можливе",- написав він.

За його словами, після того, коли не вдалося перешкодити роботі комісії, прийшли регіоналів, були зроблені дзвінки про нібито мінування будівлі і в будівлі було вимкнене світло.

"Всі члени виборчої комісії були змушені покинути приміщення, будівля оточена поліцією, яка нікуди не поспішає. Громадська варта Кривого Рогу піднята по тривозі і намагається на місці перешкодити порушенню закону. З наметового містечка біля міськвиконкому люди зараз тягнуть електрокабель для того, що б живити комп'ютери", - додав Семенченко.

"Від себе хочу додати: чим більше юридичного, правового та іншого свавілля буде влаштовано мафією в Кривому Розі, тим швидше народ викине з теплих крісел корупціонерів, які не бажають виконувати свої обов'язки.

На непрацюючі суди, прокуратуру, правоохоронні органи та тотально скуплені виборчі комісії, на беззаконня князьків та їх київських покровителів, люди дадуть відповідь потужним стусаном під зад. Причому в самий найближчий час", - заявив нардеп. 

Семенченко також повідомив, що оголошена мобілізація місцевого Автомайдану та Громадської варти. 

Нагадаємо, напередодні голова ЦВК Михайло Охендовський повідомив, що виборчий процес у Кривому Розі повинен завершитися 2 грудня