Миротворці та злочинець з Мальдів: Про що говорив Зеленський на YES

Президент України Володимир Зеленський виступив на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES)

Миротворці та злочинець з Мальдів: Про щ…

Depo.ua наводить тезово головні меседжі, які пролунали з вуст Зеленського

Про Крим

З приводу Криму… Найскладніша ситуація, я так думаю, у нас буде саме із поверненням Криму. Скажу чесно, ми думаємо. У нас є декілька форматів, декілька ідей, але я не можу вам про це говорити. Це зарано, це буде як з обміном. Тому я не хочу, щоб хтось використовував наші ідеї. Ми думаємо модель. Якщо можна, я зараз зупинюсь на цьому питанні, але ми будемо боротися, щоб повернути Крим. І не тільки словами.

Про миротворців на Донбасі

Миротворці на кордоні РФ і України на Донбасі, якщо будуть стояти - це буде нормально. Я дуже обережно ставлюся до цієї теми, саме миротворців на Донбасі. Я знаю, що у минулій владі обговорювалися ці питання, і структури, як запровадити миротворчу місію. Чому я обережний? Я не хочу, щоб у нас із Донбасом був сценарій Абхазії чи Придністров'я, коли миротворці стануть на лінії розмежування, і потім вже нікуди не підуть, тому що їх просто не можуть пустити

Про один термін, зустріч з Трампом і "нормандський формат"

Я йду тільки на один президентський термін. Зустріч з Трампом буде у вересні. Наші відносини з Трампом хороші. Зустріч в Нормандські форматі буде у вересні. Коли Трамп заморозив $250 млн ми це не коментували, а працювали і тепер отримали $391.5млн. У нас відносини з США ідеальні.

Про політику

Багато хто у мене питав, навіщо я йду у політику. Казали, що я щаслива людина, адже у мене все є. Але це не зовсім так. Бо справжнє щастя не може бути одноосібним. Нестерпно жити, коли тобі незручно за те, що ти щасливий. Тобі просто незручно за своє щастя, те, яке ти дійсно сам виховував, сам заробив. Але те, яке нарочито підкреслює нещастя багатьох людей, які живуть навколо тебе. Людей, які живуть з тобою в одній країні. І я дуже вдячний. Величезна довіра, але разом з тим – величезна відповідальніть. Бо, якщо у нас не вийде – це буде наступна велика депресія. Що може бути гірше від нещастя? Це тільки приреченість. Країну повинні збудувати саме ми. 

Про Мальдіві

Щастя – це бачити злочинця за гратами, а не на Мальдівських островах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook