Мін'юст закінчує прийом резюме кандидатів на керівні посади

Міністерство юстиції 11 березня закінчує прийом резюме від кандидатів на посади керівників територіальних управлінь юстиції в 11 областях України, а також більш ніж трьох десятків заступників керівників управлінь
Depo.Влада
6 березня 2015 12:07
ФОТО: depo.ua
Мін
Мін'юст закінчує прийом резюме кандидатів на керівні посади

Про це на круглому столі в Державній виконавчій службі повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, повідомляють «Экономические известия».

«Ми побачили велику проблему з ефективністю, якістю кадрів, які працювали в нашій системі, з їхнім бажанням робити якісь зміни на місцях. Тому сьогодні за результатами щорічної оцінки, проведеної в Міністерстві юстиції, ми 47 вакантних посад на керівників різних областей», - повідомила Севостьянова.

За її словами, зараз Мін'юст шукає 11 голів теруправлінь, 14 заступників керівників по реєстрації та 17 заступників - щодо виконання судових рішень. «Ми запрошуємо всіх на конкурс, який триватиме до 11 березня включно, - ми приймаємо документи на ці посади», - додала заступник міністра.

Мін'юст вирішив оновити кадровий склад регіональних управлінь юстиції за рахунок залучення молодих юристів, для яких необов'язково мати досвід державної служби. Для цього Мін'юст оголосив вільний конкурс, головними критеріями для участі в якому є, по-перше, - вища юридична освіта, по-друге, - п'ятирічний досвід роботи в юридичній галузі. Інших вимог до кандидатів немає.

За інформацією Севостьянова, у деяких областях Мін'юст уже має близько 50 кандидатів на одну посаду. Протягом тижня після завершення прийому резюме всі кандидати будуть розділені на групи і пройдуть тестування та співбесіду. Вже після цього буде прийняте рішення про кращих кандидатів, які займуть вакантні посади.

Також, за її даними, найближчим часом буде оголошено конкурс на заміщення 70 вакантних посад державних виконавців у рамках пілотного проекту, який стартує в Києві. Мета проекту - впровадження ефективного механізму мотивації державних виконавців.

Раніше Міністерство юстиції за допомогою аудиторської компанії Ernst & Young провело тестування всього керівного складу територіальних управлінь юстиції України, включаючи керівників та їхніх заступників. За результатами тестування 47 управлінців, які не відповідали критеріям професіоналізму, були звільнені із займаних посад.