Мінський процес треба звести до однієї групи за участі урядовців, - Безсмертний

Мінський процес треба звести до однієї групи за участі урядовців з питань Донбасу
Depo.Влада
19 травня 2016 23:25
ФОТО: depo.ua

 Таку думку виказав колишній представник України на переговорах у Мінську Роман Безсмертний, передає "Радіо Свобода", передає depo.ua.

"З моєї точки зору, мінський процес має бути зведений, якщо він ще має право на життя, до однієї групи, яка розглядатиме весь комплекс питань. Уже сьогодні виникає нездорова дискусія між групами: а хай це питання розглядає та група чи та", - поділився він, додавши, що у Мінськ від України повинні їздити офіційні особи, які в уряді відповідають за питання Донбасу.

"Сподіваюся, міністри, віце-прем’єр-міністри, які вже мають повноваження займатися Донбасом, візьмуть участь у цьому процесі. Це відповідальність, це реальний вплив на ситуацію", – додав Безсмертний.

Нагадаємо, що 18 травня, в Мінську почалося засідання учасників Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі. Контактна група повинна була обговорити обмін полоненими, який знову заблокований, і питання організації виборів на Донбасі, щодо якого також вже довгий час не вдається знайти точок дотику.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада