Мінрегіон передав Держгеокадастр "агараріям"

Мінрегіон передав повноваження із формування політики у сфері земельних відносин Мінагрополітики
Depo.Влада
29 липня 2016 21:54
ФОТО: depo.ua

Так, це рішення закріплено урядовою постановою, що внесла зміни у низку нормативно-правових документів, які регулюють земельні відносини в Україні, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

"Така структура, як Держгеокадастр у вигляді окремого центрального органу виконавчої влади в Україні, громіздкого та з широким колом повноважень, взагалі не потрібна. Його функції мають полягати виключно у веденні земельного кадастру", - сказано в повідомленні.

Крім того, було внесено зміни у документи, що регламентують підпорядкування та підзвітність Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Тепер цей орган, що опікується державною політикою у сфері земельних відносин, координуватиметься урядом безпосередньо через міністра аграрної політики і продовольства.

Нагадаємо, Кабмін призначив колишнього голову Державного агентства геодезії, картографії та кадастру Максима Мартинюка першим заступником міністра аграрної політики та продовольства, звільнивши з цієї посади Ярослава Краснопільського

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада