Міноборони проведе розслідування через заяви про зрадників з ОБСЄ

Заява радника заступника міністра оборони України Василя Будика, озвучена ним в ефірі одного з телевізійних каналів, не є офіційною позицією Міністерства оборони України з даного питання
Depo.Влада
11 листопада 2014 18:25
ФОТО: depo.ua
Міноборони проведе розслідування через заяви про зрадників з ОБСЄ
Міноборони проведе розслідування через заяви про зрадників з ОБСЄ

Про це йдеться в заяві Міністерства оборони, текстом якої володіє ДеПо.

У Міноборони зазначили, що високо цінують заслуги Будика, однак заявляють, що його «заява ґрунтується на його особистому досвіді і була озвучена як особиста думка, а отже, не є офіційною позицією оборонного відомства з даного питання».

«З метою з'ясування причин та обставин, а також недопущення в подальшому подібних прецедентів, міністром оборони України ініційовано внутрішнє службове розслідування», - йдеться в заяві.

Як повідомляв ДеПо, раніше радник міністра оборони Василь Будик з посиланням на офіцера місії ОБСЄ в зоні АТО заявив, що 80% співробітників місії ОБСЄ, які працюють в районі м. Маріуполь Донецької обл., є громадянами Росії. Більш того, вони або колишні, або діючі співробітники ФСБ ДРУ. Будик заявив, що ці офіцери місії передають інформацію про розташування українських військ, «буквально полюючи за нашими артдивізіонами».