Міноборони купує запчастини для вертольотів у росіян - ЗМІ

Українське Міністерство оборони закупить запчастини для вертольотів у компаній, що належать росіянам
Depo.Влада
19 листопада 2014 11:45
ФОТО: depo.ua
Міноборони купує запчастини для вертольотів у росіян - ЗМІ
Міноборони купує запчастини для вертольотів у росіян - ЗМІ

Про це з посиланням на «Вісник державних закупівель» повідомляють «Наші гроші», передає ДеПо.

Згідно з повідомленням, низку угод на закупівлю запчастин на загальну суму 12,57 млн грн було укладено 10 листопада за результатами тендера. У замовленні Міноборони - кермові гвинти, лопаті та комбіновані агрегати управління для вертольотів Мі-8.

Передбачається, що гвинти та агрегати поставить ТОВ «Авіа Снаб Сервіс», загалом ця фірма отримає 5,37 млн грн. Основні власники компанії - росіяни: 52% статутного капіталу належать Алімджану Ісхакову (Казань), ще 42% - Костянтину Рижову (Санкт-Петербург), решта 6% - у директора фірми Сергія Кіршина з Кривого Рогу.

Фірма заснована 2011 року, має 8 тис грн статутного капіталу, тендери почала вигравати 2011 року і за цей час отримала замовлень на 52,79 млн грн.

Решту 7,20 млн грн отримає ТОВ «Крос Авіа», що належить жителю Черкас Віталію Ткаченку. Фірма заснована 2010 року, має 900 грн статутного капіталу, вигравати тендери почала 2012 року, отримавши на сьогодні замовлень на 14,82 млн грн.

Крім цих двох компаній у тендері більше ніхто участі не брав.

Як повідомляв ДеПо, у жовтні Міністерство оборони планувало замовити виготовлення 60 тис. ідентифікаційних жетонів на загальну суму 1 млн 782 тис. грн у Спеціального конструкторсько-технологічного бюро з дослідним виробництвом Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАНУ.