Міноборони заснувало літературну премію

Міністерство оборони заснувало щорічну премію імені Богдана Хмельницького у розмірі 10 тисяч гривень за найкраще висвітлення військової тематики
Depo.Влада
7 липня 2015 12:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє сайт Міноборони, передає depo.ua.

"У Міністерстві оборони України засновано премію імені Богдана Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури і мистецтва. Згідно з положенням, премію присуджують щорічно за твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, які спрямовані на підвищення престижу ЗСУ, пропаганду військової служби, формування у військовослужбовців та молоді національної самосвідомості, почуття патріотизму і вірності військовим традиціям українського народу ", - сказано в повідомленні.

Дві премії в розмірі 10 тисяч грн кожна будуть присуджувати громадянам України на конкурсних засадах до дня ЗСУ 6 грудня.

Претендентів на отримання премії будуть висувати національні спілки України, інші творчі спілки та асоціації, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства.

Нагадаємо, напередодні Президент Петро Порошенко присудив премію "Українська книжка року". Розмір премії - 100 тисяч гривень, половина суми йде автору, половина - видавництву.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.