Міноборони разом з волонтерами перерахують волонтерські машини в ЗСУ

Міністерство оборони України спільно з волонтерами проведе інвентаризацію волонтерських машин в ЗСУ
Depo.Влада
15 грудня 2016 17:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова міністр оборони України Степан Полторак на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Згідно з повідомленням, міністр оборони провів нараду з волонтерами, представниками ВСП і військовими юристами з обліку транспортних засобів, наданих військовим частинам Збройних Сил України в якості волонтерської допомоги. В ході якої було прийнято спільне рішення про проведення інвентаризації транспортних засобів, які волонтери передали Збройним Силам. Під час інвентаризації зазначеного транспорту в склад робочих груп будуть залучені волонтери.

Полторак повідомив, що вже доручив Юридичному департаменту розробити пропозиції щодо нормативного врегулювання проблемних питань в чіткі терміни.

Глава МОУ анонсував, що підсумки проведеної роботи будуть підведені на наступній зустрічі, яка планується на січень 2017 року.

Нагадаємо, раніше волонтер Сергій Листопад повідомив, що військова служба правопорядку буде вилучати всі автомобілі, які були передані волонтерами у зону АТО.

За твердженням волонтерів, машини будуть вилучати з 11 грудня за рішенням військової служби правопорядку.

Волонтер Юрій Мисягін заявив про те, що Військова служба правопорядку (ВСП) почала вилучати у військовослужбовців у зоні АТО автомобілі без належних документів. Зокрема він повідомив про подібному випадку у розташуванні 1 батальйону 54 бригади ЗСУ.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада