Міноборони до кінця року придбає 3 тис. квартир для військових

Мінстерство оборони України оголосило конкурс на закупівлю житла для учасників АТО на суму 110 млн грн
Depo.Влада
18 червня 2015 15:26
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник міністра оборони Юрій Гусєв, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Він зазначив, Міноборони зацікавлене в придбанні, в першу чергу, готового житла для військових. "Ми плануємо зараз попередньо, що буде закуплено, добудовано, реалізовано близько 3000 квартир для військовослужбовців до кінця року ", - повідомив Гусєв.

Він також повідомив, що в черзі на отримання квартир зараз стоїть 41 тис. військових. На даний момент квартири отримують військовослужбовці, які стали на чергу в 1989 році. При цьому заступник міністра підкреслив, що пріоритет при отриманні житла матимуть учасники антитерористичної операції.

За даними Міноборони, всього на закупівлю житла для військовослужбовців у держбюджеті  цього року передбачено близько 1,1 млрд грн. Заявки на конкурс прийматимуться до 30 червня. Вартість квадратного метра житла коштуватиме 16 740 грн.

Крім того,  Гусєв зауважив, міністр оборони Степан Полторак доручив провести службове розслідування діяльності чиновників відомства, які відповідали за розподіл квартир у попередні роки.

Результати службового розслідування вже передані в ГПУ.

Нагадаємо, наприкінці травня 2015 року прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Мінфіну невідкладно профінансувати програму забезпечення житлом учасників АТО, а Мінфіну - оформити бюджетні програми, аби до вересня перша черга військовослужбовців отримала житло.