Навіщо речник АТО відшмагав Саакашвілі в російських ЗМІ

Здається, Андрію Лисенку закортіло медійної популярності не лише в Україні, а й у країні, з якою він воює
Depo.Влада
10 лютого 2016 16:30
ФОТО: depo.ua
Навіщо речник АТО відшмагав Саакашвілі в російських ЗМІ
Навіщо речник АТО відшмагав Саакашвілі в російських ЗМІ

Власне, сама поява інтерв’ю речника АТО Андрія Лисенка на шпальтах російської "Нової газети" викликає одне-єдине запитання: з якого дива співробітник українського Генштабу щось розповідає російському виданню, нехай останнє і позиціонує себе як опозиційне? Варто нагадати, що буцімто ліберальна "НГ" регулярно організовувала інформаційні "вкиди" про злочини "хунти". Наприклад - щодо малайзійського "Боїнга".

Загалом, складно собі уявити, як би Степан Бандера давав інтерв’ю "Червоній зірці" - офіційній газеті Червоної Армії - про організаційно-військові проблеми в УПА. Але на жаль, пан Лисенко все ж таки не до кінця усвідомлює, що Росія – країна-агресор…  

Якщо ж говорити про фактаж, то Лисенко пригадав одеському губернатору поїздку 14 січня до одеського батальйону "Шторм" та викладення до Інтернет-мережі позицій бійців. "Те, що строго забороняли журналістам, зробив не останній державний чиновник. Я думаю, військова прокуратура і контррозвідка повинні дати оцінку. Наскільки мені відомо, Міністерство внутрішніх справ вже почало розслідування", - сказав речник АТО.

Втім, як виявилося в Міністерстві внутрішніх справ про розслідування щодо Саакашвілі просто не знають. Принаймні, керівник прес-служби МВС Артем Шевченко хоче від Лисенка більше інформації з цього приводу: "Мені треба уточнити у колеги Лисенка, що він мав на увазі, можливо він помилися, а можливо і ні". Все це, щонайменше, ставить під сумнів інформацію озвучену Лисенком.

Більш категорично "відмазався" від цієї історії радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, який заявив, що вояжем  Саакашвілі в зону АТО повинна зайнятися контррозвідка: "Щодо Саакашвілі і його вояжу в Маріуполь, це питання контррозвідки і військової розвідки, оскільки ці речі визначалися певними людьми і це має відношення до цих органів, оскільки проходило в зоні АТО".

Отже в підсумку маємо ситуацію, коли офіційна особа - речник АТО роздає інтерв'ю країні, з який нехай і гібридно воює. Що само по собі нонсенс. При цьому пан Лисенко жителям тієї самої країни, з якою воює, скаржиться на ще одну посадову особу - губернатора Одеської області, який зухвало порушує державну таємницю, працюючи на ворога, тобто на читачів російської "Нової газети". Цирк на дроті та й годі.

Пояснити, чим користувався пан Лисенко, коли давав таке інтерв'ю справа не така вже й проста. Або він вирішив, що уваги українських ЗМІ йому замало, або просто підпрацьовує на півставки кремлівським пропагандистом.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада